İshak Gazel Kimdir?

07 Nisan 2015, 20:06
İshak Gazel Kimdir?
SİYASİ HAYATIM;
Broşür dağıtarak, bayrak asarak başladığım siyasi hayatımda Gençlik Kolları Başkanlığı, Merkez İlçe Başkan Yardımcılığı, İl Başkan Yardımcılığı ve en son 33 yaşımda İl Başkanlığı yapmış bulunuyoruz. Her zaman dava için hareket ettim, her kademede görev yaptım, ömrüm boyunca da görevim olsun olmasın dava için çalışacağım.
KİŞİSEL;
Bir hukukçu olarak Sivil Anayasa'nın tamamlanması başta olmak üzere toplum refahını ilgilendiren tüm konularda devletime hizmet etmek istiyorum. Darbe anayasasından da kurtularak, darbeci zihniyetin tüm kırıntılarının ülkemizden ilelebet uzaklaşması arzusundayım. Şiir yazmak ve okumak, 28 Şubat günlerinde bende oluşan muhalif bir yönün sonucudur. Bir davada akıl kadar yüreğin de önemli olduğuna inanan bir insanım.
KÜTAHYAMIZ;
Kütahyamızın devletimizden, hükümetimizden destek gelmesi konusunda hiçbir sıkıntısı olmamıştır. Çevresinde büyüyen şehir olan her il gibi Kütahyamız da yatırımlarını kaptırmaktadır. Üstelik çevresinde bu kadar hızlı büyüyen bu kadar şehir olan başka hiçbir il de yoktur. Büyük şehirlerin yaptıklarını kopyalamayı bırakacağız. Önemli olan büyük şehir olma yarışı değildir. İlk hedef her zaman kendine yeten şehir olmaktır. Çinimiz, borumuz, tarımımız; hepsiyle önce kendimize yeteceğiz. Eksiklerimizi kapatacağız ve tüm enerjimizi başka illerin sahip olmadığı avantajlarımıza yönlendireceğiz.
ÜLKEMİZ;
Ülkemiz siyasi tarihi, her 10 yılda bir yapılan darbelerle milletin iradesine müdahalerle geçmiştir. AK Parti'ye de aynı müdahale girişimleri olmuştur ve olmaktadır. Ancak milletimizin istediği huzur ortamı ancak insanları sınıflandırmayan, inanç ve ırk ayrımı yapmayan AK Parti sayesinde gerçekleşmektedir ve bundan sonra da inşallah öyle olacaktır.
DÜNYA;
200 yıldır verdiğimiz mücadele sonucunda Osmanlı Devleti parçalandı ve huzur bu topraklardan gitti. Şu anda ayakta kalmış ve direnen tek devlet olan Türkiye, dünya mazlumlarının sığındığı ve yardım beklediği bir ülkedir. Bu beklentileri karşılıksız bırakmayan ülkemiz, dünya emperyalistlerinin güçsüzleşmesi, huzursuzlaşması ve kaos ortamı haline gelmesi isteklerini inşallah haksız çıkaracak ve buradan dünyaya yayılan bir barış ortamı doğmasını sağlayacaktır. 
Tümü Anket
Ne Tür Haber Okuyorsunuz ?

Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv