Firma Detayı

FİRMA EKLE ANA SAYFA

Berk Stil İş Elbiseleri & Üniforma
Sektör Tekstil » İş Elbiseleri
İlan Tarihi 7 yıl önce
Firma No 13
Telefon 0212 221 71 23
Faks 0212 221 71 23
Web http://www.berkstil.com
Adres Gürsel Mah. Çampark Sk. 17-B Çağlayan-Kağıthane/İstanbul
İl - İlçe Kağıthane / İstanbul
Gösterim Sayısı 918
Firma Detayı
 Berk Stil sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ve kaliteli iş elbiseleri ile beklentilerinize cevap vermek üzere kurulmuştur.Firmamızda iş elbiseleri üzerine bütün ürünleri bulabilirsiniz.

Firmamız 2011 yılında kurulmuştur.kısa sürede büyümesinin sebebi müşterilerine titizlik ve öz güvenle profesyonel ekibin çalışmaları neticesinde sektördeki yerini almıştır.

İş elbiseleri imalatı yapan firmamız imalat ve satış konusunda sizlere en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindeyiz.

İş elbiseleri kurumsal ve kurumsal olmaya aday firmaların öncelikle tercih ettiği konudur.

Firmaların kurumsal kimlikleri yanı sıra sağlık, tertip, düzen açısından da firmaların en çok tercih ettiği ürünler haline gelmiştir.

Firmamız tarafından istenilen bedenlerde ve adetlerde üretilmekte olup, baskılı veya baskısız olarak sizlere özenle teslim edilmektedir.

Dilerseniz de stilistlerimiz tarafından firmanızda istekleriniz doğrultusunda size özel çizimlerini yapıyor ve üretimini yapıyoruz.

Sizlere daha verimli bir iş hayatı, daha sağlıklı elbiseler ve ekonomik olarak da bütçenize uygun imkanlar sunuyoruz.

Berk Stil sürekli gelişen teknolojiler doğrultusunda, Türkiye’de yeni gereksinimlere göre iş elbiseleri ilgili en son yenilikleri  konuları arasına katmaya devam etmektedir.

Yeni ürünlerin eklenmesi ile beraber, satış ve satış sonrası hizmet vermeye yönelik yetişmiş, bilgili insan gücüde gereksinimler doğrultusunda Berk Stil ailesine katılmaktadır.

Berk Stil, müşterileri arasında, dünya standartlarına uygun “model tasarım” çalışmalarına, “ileri batılı ülkelerdeki hizmet anlayışı” ile en iyi şekilde bütünleştiren firma olarak tanınmayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetinin her zaman en önde geldiğinin bilinci içinde olan Berk Stil’in vazgeçilmez ilkesi: “Satış öncesi ve sonrasında müşterilerine tam anlamıyla gerçek hizmetin sunulmasıdır.”

http://www.berkiselbiseleri.com

http://www.is-elbiselerim.com

http://www.isuniforma.com

Tümü Anket
Ne Tür Haber Okuyorsunuz ?

Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

en yüksek faiz veren bankalar